Havale ile Jeton Alma

jeton satis

Jeton Kartınızı satın alma işlem adımlarında son yapmanız gereken kartınızın TL karşılığı ödemesini yapmanızdır. Bunu gerçekleştirmek için banka hesabınız olmasına dahi gerek yok. Seçmiş olduğunuz Euro değerindeki Jeton’un TL karşılığını havale veya EFT ödeme yöntemlerinden biriyle göndermeniz yeterli. Bu işlemi internet bankacılığı veya ATMler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Haftanın her günü her saat havale işlemi gerçekleştirebilirken, hafta içi mesai saatleri dahilinde EFT işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile Jeton temin etmek tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Dakikalar içerisinde ön ödemeli sanal kartınıza sahip olup, online ödemelerinizi bu kart ile yapabilirsiniz. Jeton ile güvenliğinizi garanti altına alırken, zamandan tasarruf edecek ve pratik bir şekilde ödeme yaparak alışveriş gerçekleştirmenin tadını çıkaracaksınız.

Kredi Kartı ile Jeton

Jeton, yeni nesil bir ödeme yöntemi olarak sanal platformlarda yerini almaktadır. Kredi kartıyla benzer özelliklere sahip olsa da, Jeton eski ödeme yöntemlerine nazaran daha gelişmiş bir yapıya sahiptir. Jeton Kart, kredi kartı vb. ödeme yöntemlerinin güvenlik açıkları göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve sizlere sunulmuştur. Bu sayede online platformlarda artık kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmak zorunda kalmadan ve dolandırıcılık durumlarına karşı kendinizi güvence altına alarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton size sağladığı avantajların yanında kolay bir şekilde satın alınabilmesiyle de dikkat çekmektedir. Jetona sahip olmak için yapmanız gerekenler çok basit. Sitemiz üzerindeki üyelik hesabınızdan satın almak istediğiniz Euro değerindeki Jeton paketini seçip, kartınızın TL karşılığı ödemesini havale veya EFT ile yapmanız yeterli. Kredi kartı ile Jeton satın alma işlemi şu an sitemiz üzerinden gerçekleştirilememektedir. Havale ile Jeton Kartınızın ödemesini 7/24 internet bankacılığı veya ATMler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton, kredi kartı kullanımına alternatif olarak üretilmiş ve sizlerin sanal Dünya’da hayatını kolaylaştırmak için piyasaya sunulmuş bir ödeme sistemidir. Siz de geç kalmadan Jeton’un avantajlı yapısını deneyerek, eski ödeme yöntemlerinden farklarını görün. Farkı yaşadıktan sonra siz de Jeton’dan vazgeçemeyeceksiniz.

Hemen Satın Al