Jeton ile Para Yatırma

jeton para yatırma

Jeton Kart, online alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenin en kolay yoludur. Jeton gerek para yatırma işlemi gerek kullanımıyla hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış bir ödeme yöntemidir. Ön ödemeli sanal kartınızla kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmak zorunda kalmadan ve aracı kurumlara, uzun işlemlere ihtiyaç duymadan online ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton para yatırma sistemi sayesinde kendinizi güvence altına alarak, internet dünyasının size sunduğu avantajlardan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Jeton, 19 haneli tek kullanımlık, dijital kart koduyla işlevsellik göstermektedir. Yapmanız gereken sadece ödeme gerçekleştirmek istediğiniz platformda ödeme yönteminizi Jeton seçerek, sahip olduğunuz kart kodu ile ödemenizi tamamlamak. Dünya’nın birçok yerinden ürün ve hizmetlerinizi bu şekilde temin edebilirsiniz.

Para Yatırma İşlemi

Jeton ile para yatırmak için kredi kartı gibi aracı kurumlarına gerek yok. Yapmanız gerekenler çok basit. İlk olarak sitemiz üzerinden üyelik işlemlerinizi güvenliğiniz için tamamlamanız gerekmektedir. Ardından gerçekleştirmek ödeme miktarında Euro değerinde Jeton paketlerinden seçmelisiniz. Seçmiş olduğunuz kartın TL karşılığı ödemesini havale veya EFT ödeme yöntemlerinden biriyle gerçekleştirebilirsiniz. Haftanın her günü her saat diliminde havale yapabilirken, hafta içi mesai saatleri dahilinde EFT işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem adımlarınız sadece bu kadar. Para yükleme işleminizi başarıyla gerçekleştirip, dakikalar içerisinde kartınıza ait dijital koda ulaşabileceksiniz.

Jeton ile para yatırma işlemi dışında para çekme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Para çekme işlemi sayesinde de sahip olduğunuz ve kullanmadığınız Jeton Kartları nakite dönüştürebilirsiniz. Belirlenen kur üzerinden Euro değerinde kartınız TL ye dönüştürülerek şahsınıza ait hesabınıza yatırılacaktır.

Jeton Kart ile online ödemelerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirken, nakite ihtiyaç duyduğunuzda da para çekme işlemi ile kısa süre içerisinde bu ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz. Jeton, hem güvenli hem de avantajlı yapısıyla her zaman yanınızda.

Hemen Satın Al